Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více...
 
Volejte: +420 724 787 554

O společnosti

Spolumajiteli společnosti jsou Harry Deimling a Ing. Petr Kubík.

DLOUHOLETÁ HISTORIE FIRMY

„Seznámili jsme se v roce 2004, kdy jsme si chtěli splnit svůj sen bydlet ve vlastním rodinném domě. Během výstavby našich domů jsme byli osloveni dalšími zájemci o bydlení, kteří byli nadšeni z naší práce a hned v následujícím roce jsme založili firmu m3 INVEST s.r.o.. Ve Strakonické ulici společně s našimi rodinnými domy našlo svůj domov dalších 6 rodin, dnes našich sousedů a přátel. Vzápětí se nám naskytla možnost postavit bydlení 39 rodinám taktéž v Hanychově.“ mluví o svých začátcích spolumajitel Harry Deimling.

Od vzniku firmy m3 INVEST s.r.o. v roce 2005 jsme již postavili několik desítek rodinných domů a bytů v různých částech Liberce. Jsme pyšní na to, že máme za sebou spoustu spokojených klientů, kteří si od nás kupují nemovitosti i opakovaně.

KVALITNÍ A OSVĚDČENÉ MATERIÁLY

Výsledkem naší činnosti je kvalitní a cenově dostupné rodinné bydlení, které konečnému uživateli prodáváme do osobního vlastnictví. Soustředíme se na individuální architektonický výraz, na klidné lokality s maximální občanskou vybaveností a dopravní dostupností, na blízkost k přírodě a kvalitní standardní vybavení bytů. Používáme kvalitní a osvědčené materiály.

KLADEME DŮRAZ NA LOKALITU

Při výběru nové lokality si vždy pokládáme otázku, zda i nám by se zde dobře žilo. Proto naše domy vždy stavíme v lokalitách, nejen s dobrou občanskou vybaveností, napojením na všechny inženýrské sítě, ale vždy mají něco navíc, něco, co z nich dělá velmi zajímavou investici do bydlení.

STAVÍME DOSTUPNÉ BYDLENÍ V LIBERCI

Dalším důležitým kritériem pro nás je cena bydlení. Nabízíme cenově dostupné rodinné bydlení, ale v žádném případě neslevujeme z kvality použitých materiálů a nabízíme nadstandardní vybavení v ceně. Důraz klademe i na architekturu a snažíme se o to, aby dům nejen dobře vypadal, ale aby do dané lokality zapadal.